کتابخانه

درباره کتابخانه

کتابخانه دانشکده منابع طبیعی در سال ۱۳۶۳ افتتاح و در حال حاضر با دارا بودن منابعی در حدود 13000جلد کتاب فارسی و 2000 جلد کتاب لاتین و همچنین پروژه ها، پایان نامه ها و کتاب های الکترونیک با بهره گیری از دو نفر کتابدار به خدمات دهی مشغول می‌باشد. مساحت این کتابخانه ۳۸۵ متر مربع بوده و بیش از ۵۰۰ عضو دارد.
کتابخانه دارای بخش های: مجموعه سازی و خدمات فنی، مرجع  و امانت می باشد. این کتابخانه با سیستم رده بندی کنگره اداره می شود. کتابخانه هم‌چنین دارای کتاب های الکترونیکی تمام متن فارسی و لاتین بوده و دارای نرم افزار پارس آذرخش می‌باشد.
کتابخانه زیر نظر معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده فعالیت می نماید. 

 

پرسنل: 

دکتر امید علی پور(رئیس کتابخانه) داخلی 166

بهزاد جبارپور (کتابدار) داخلی 167

 

ثبت نام در نرم افزار کتابخانه: 

لازم است کلیه دانشجویان در نرم افزار کتابخانه دانشگاه بصورت مجازی ثبت نام بعمل آورند. بدین منظور لازم است دانشجویان به نشانی https://olib.guilan.ac.ir/ رفته و در بخش ثبت نام - ثبت نام عضو حقیقی به طور کامل و دقیق ثبت نام نمایند. سپس با یوزر و پسورد خود وارد سامانه یاد شده شوند و درخواست عضویت در کتابخانه دانشکده منابع طبیعی را انجام دهند. 

 

تسویه حساب :
برای تسویه حساب، اعضا نباید هیچگونه بدهی به کتابخانه داشته باشند.

همچنین فارغ التحصیلان تمامی مقاطع لازم است یک نسخه الکترونیکی از پروژه/طرح یا پایان نامه خود را در قالب های ورد و پی دی اف  به کتابخانه تحویل داده و یا به ایمیل alipour.omid@gmail.com ارسال نمایند. 

 

ساعات کار(غیر از ایام امتحانات پایان ترم):

شنبه تا سه شنبه : ۸ تا ۱۵:۱۵

چهارشنبه: ۸  تا ۱۴:۱۵